1W dniu 14.03.2018 r. w naszej szkole odbyły się obchody Światowego Dnia Liczby Pi, organizatorami którego była klasa II b pod kierunkiem pani Jolanty Urbanik.

W ramach tego dnia uczniowie mogli poznać wiele ciekawostek związanych z liczbą π, wziąć udział w loterii fantowej, w której, aby otrzymać gadżet wystarczyło odpowiedzieć na pytanie związane ze słynną Ludolfiną. Ponadto mogli posilić się „ciastkiem z tą magiczną liczbą”.

20171201 101546Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS, dnia 1.12.2017r. w SP 1 w Barlinku odbył się VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS pod hasłem "Mamy czas rozmawiać". Organizatorem konkursu był Wydział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Myśliborzu.

Wszyscy wiemy, że nie ma nic lepszego dla zdrowia i na dobry humor niż solidna porcja ruchu.
My, II b postanowiliśmy spędzić listopadowe popołudnie na sportowo. We wtorek, 14.11.2017 r. pod opieką wychowawczyni i jednej z mam, wybraliśmy się do gorzowskiego Parku Trampolin "Fun Jump".

Uroczyste obchody 99-rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się mszą świętą w Kolegiacie pod wezwaniem Jana Chrzciciela. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Iwony Cichej i p. Marcina Guli przygotowali montaż słowno - muzyczny poświęcony obchodom Święta Niepodległości. Występ przed zaproszonymi gośćmi i mieszkańcami Myśliborza wzbudził podziw i  zainteresowanie zgromadzonych.

„Zdrowe życie – ważna sprawa, dobra dieta to podstawa”

W poniedziałek 20.11.2017 r. klasy: IIa, IIb i IIc uczestniczyły w spotkaniu z kierownikiem Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Myśliborzu – Panią Reginą Giniewicz na temat zdrowego stylu życia.