„Mamy czas rozmawiać”

20171201 101546Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS, dnia 1.12.2017r. w SP 1 w Barlinku odbył się VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS pod hasłem "Mamy czas rozmawiać". Organizatorem konkursu był Wydział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Myśliborzu.

W konkursowych zmaganiach uczestniczyło 9 zespołów. Naszą szkołę reprezentowała drużyna (zwyciężczynie szkolnego etapu konkursu) w składzie: Natalia Pluskota (IIIb), Sandra Nowacka (IIIb), Amelia Cel (IIIc) i Magdalena Jankowska (IIIc).

W ramach konkursu trzeba było wykonać pracę plastyczną i rozwiązać test wiedzy. Plakat autorstwa N. Pluskoty zdobył największe uznanie jury. W klasyfikacji ogólnej reprezentantki naszej szkoły zajęły III miejsce. Gratulujemy.

 

© 2017 Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza.

Please publish modules in offcanvas position.