Fun Jump

Wszyscy wiemy, że nie ma nic lepszego dla zdrowia i na dobry humor niż solidna porcja ruchu.
My, II b postanowiliśmy spędzić listopadowe popołudnie na sportowo. We wtorek, 14.11.2017 r. pod opieką wychowawczyni i jednej z mam, wybraliśmy się do gorzowskiego Parku Trampolin "Fun Jump".

Po zaopatrzeniu się w obowiązkowe skarpety antypoślizgowe oraz zapoznaniu się z zasadami korzystania z atrakcji, mogliśmy w końcu oddać się godzinnemu szaleństwu. Były skoki do basenu z gąbkami, wyścigi na trampolinach, podskoki, wyskoki, przeskoki i zeskoki według własnej fantazji oraz nauka salta pod okiem instruktorów. Amatorzy koszykówki doskonalili swoje umiejętności w konkursie wsadów.

W międzyczasie uzupełnialiśmy niedobory wody i "równaliśmy oddech" w towarzyskich pogawędkach. Godzina minęła błyskawicznie. Było sportowo i wesoło – polecamy wszystkim.

© 2017 Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza.

Please publish modules in offcanvas position.